Aplikacje mobilne

Projektujemy i wdrażamy aplikacje mobilne na platformy iOS i Android. Korzystając z natywnych środowisk programistycznych jesteśmy w stanie dostaczyć produkt najwyższej jakości zawierający aktualne funkcje dla każdego z systemów. Wspieramy całą masę urządzeń, przez iPhone'y, iPad'y, smartwatche do tabletów i telefonów z Androidem.

mobile
www

Strony i aplikacje internetowe

Tworzymy indywidualne projekty stron i aplikacji internetowych, które automatycznie dopasowują się wielkości ekranu użytkownika. Standardowo każda strona WWW posiada nowoczesny i prosty w obsłudze system CMS, dzięki czemu klient jest w stanie sam dodawać treść, zdjęcia czy wideo. 

Usługi IT

Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną dla firm różnej wielkości. Nasze wsparcie zmniejsza koszty operacyjne przedsiębiorstwa, dzięki stałemu nadzorowi ryzyko awarii zostaje ograniczone do minimum, a klient zachowuję pełną kontrolę nad swoimi działaniami.

it

Wybrane realizacje

Ostatnio wykonane projekty stron WWW i aplikacji mobilnych

Witamy w Flexisoft

Jesteśmy zespołem projektantów i programistów tworzącym nowoczesne produkty informatyczne. Na rynku IT działamy od 2009 roku i zrealizowaliśmy szereg udanych projektów oraz wdrożeń. Koncentrując się na tworzeniu aplikacji mobilnych oraz stron internetowych jesteśmy w stanie wprowadzić w życie Państwa najśmielsze pomysły.

Specjalizujemy się w

Kontakt

ul. Armii Wojska Polskiego 13,
81-383 Gdynia

Telefon: 794 643 886

E-mail: info@flexisoft.pl