Flexisoft

Strony Internetowe

 

strony www

Strony i aplikacje Internetowe

Tworzymy strony i aplikacje internetowe. Dzięki technice RWD (Responsive Web Design) wygląd naszych projektów automatycznie dopasowuje się do wielkości urządzenia.
Standardowo każda strona www posiada nowoczesny i prosty w obsłudze panel do zarządzania treścią. Zapewniamy szereg usług i produktów powiązanych takich jak pozycjonowanie, sklep internetowy czy hosting.

Responsywne strony www

Responsywne strony www

Tworząc stronę bieżemy pod uwagę popularność urządzeń mobilnych. Nasze projekty automatycznie dopasowują swój rozmiar do wielkości ekranu użytkownika. Dzięki temu wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Systemy CMS

Systemy CMS

Opieramy się na sprawdzonych technologiach zarządzania treścią na stronie. Nasz panel administracyjny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystamy z elastycznych rozwiązań pozwalających na bezproblemową rozbudowę w przyszłości.

Sklepy internetowe

Sklepy Internetowe

Umożliwiamy łatwy i skuteczny handel w internecie. Proste dodawanie produktów, kody promocyjne, generowanie dokumentów wysyłki oraz integracja z systemami płatności to główne zalety naszego oprogramowania.

Social Media

Social Media

Zapewniamy integrację strony internetowej z popularnymi serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter czy Google+. Są to niezbędne narzędzia służące do promocji i utrzymania kontaktu z klientami.

SEO

Pozycjonowanie

Dzięki nam adres Państwa strony www znajdzie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach. Sprawdzone taktyki SEO oraz kampanie marketingowe i reklamowe zwiększą zainteresowanie Twoją stroną bądź aplikacją mobilną.

Hosting

Hosting

Dzierżawimy serwery w jednym z największych centrów danych w Polsce. W ramach naszej usługi oferujemy najlepszy hosting stron internetowych, kont pocztowych, aplikacji biznesowych.

Ostatnie Realizacje

globaltica

Globaltica

Od 2009 roku współpracujemy z jedną z największych imprez world music w Polsce. Przygotowujemy kolejne wersje witryny festiwalu, dostosowując ją do potrzeb organizatorów (intuicyjny panel administracyjny) oraz użytkowników (responsywny, czytelny layout).

Zobacz online
salon chillout

Salon Chillout

Projektując identyfikację oraz stronę internetową gabinetu SPA Chillout postawiliśmy na przejrzystość oraz nowoczesny układ. Dzięki prostocie layoutu oraz spójnej identyfikacji graficznej udało się osiągnąć efekt świeżej i nowoczesnej firmy.

zobacz online

stomatolog ewa gazda

Gabinet dentystyczny

Na stronie internetowej ewagazda.pl staraliśmy się ocieplić wizerunek zawodu, co do którego nie każdy ma dobre wspomnienia. Oprócz miłych dla oka ikon i kolorów stworzyliśmy prostą i intuicyjną ofertę z dużą ilością usług stomatologicznych.

zobacz online

hostel 4-friends

Hostel 4-friends

Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę www dla nowo powstałego hostelu nad motławą w Gdańsku. Czytelny i responsywny layout, obsługa wielu języków, formularz rezerwacji oraz CMS pozwalający na edycję treści na żywo dały stronę lekką w odbiorze i prostą w obsłudze.

zobacz online

Top