Flexisoft

Strony Internetowe

 

strony www

Strony i aplikacje Internetowe

Tworzymy strony i aplikacje internetowe. Dzięki technice RWD (Responsive Web Design) wygląd naszych projektów automatycznie dopasowuje się do wielkości urządzenia.
Standardowo każda strona www posiada nowoczesny i prosty w obsłudze panel do zarządzania treścią. Zapewniamy szereg usług i produktów powiązanych takich jak pozycjonowanie, sklep internetowy czy hosting.

Responsywne strony www

Responsywne strony www

Tworząc stronę bierzemy pod uwagę popularność urządzeń mobilnych. Nasze projekty automatycznie dopasowują swój rozmiar do wielkości ekranu użytkownika. Dzięki temu wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

 

Systemy CMS

Systemy CMS

Opieramy się na sprawdzonych technologiach zarządzania treścią na stronie. Nasz panel administracyjny jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Korzystamy z elastycznych rozwiązań pozwalających na bezproblemową rozbudowę w przyszłości.

Sklepy internetowe

Sklepy Internetowe

Umożliwiamy łatwy i skuteczny handel w internecie. Proste dodawanie produktów, kody promocyjne, generowanie dokumentów wysyłki oraz integracja z systemami płatności to główne zalety naszego oprogramowania.

Social Media

Social Media

Zapewniamy integrację strony internetowej z popularnymi serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter czy Google+. Są to niezbędne narzędzia służące do promocji i utrzymania kontaktu z klientami.

SEO

Pozycjonowanie

Dzięki nam adres Państwa strony www znajdzie się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach. Sprawdzone taktyki SEO oraz kampanie marketingowe i reklamowe zwiększą zainteresowanie Twoją stroną bądź aplikacją mobilną.

Hosting

Hosting

Dzierżawimy serwery w jednym z największych centrów danych w Polsce. W ramach naszej usługi oferujemy najlepszy hosting stron internetowych, kont pocztowych, aplikacji biznesowych.

Wybrane Realizacje

Izohan

Izohan

Strona internetowa wiodącego producenta materiałów hydroizolacyjnych należącego do grupy Atlas. Stworzyślimy intuicyjny panel do zarządzania stroną, responsywny wygląd oraz system pozwalacjący na szybkie odnalezienie interesującego nas produktu, systemu czy dokumentacji. Zapraszamy i polecamy!

Zobacz online

Physio

Physio ED Medical

Mieliśmy przyjemność stworzyć stronę www dla Londyńskiej kliniki specjalizującej się w fizjoterapii, nauce śpiewu oraz tańca. Czytelny i responsywny layout, CMS pozwalający na edycję treści na żywo dały stronę lekką w odbiorze i prostą w obsłudze.

Zobacz online

deboer Lab

de Boer Lab

Projektując identyfikację oraz stronę internetową zespołu badawczego ze Szwecji postawiliśmy na przejrzystość oraz nowoczesny układ. Dzięki prostocie layoutu oraz spójnej identyfikacji graficznej udało się osiągnąć efekt świeżości w środowisku naukowo-badawczym.

Zobacz online

asco

ASCO

ASCO to znana od lat firma na rynku przemysłu metalowego w Polsce jak i zagranicą. Tworząc stronę www oraz materiały graficzne postawiliśmy na spójność, prostotę w obsłudze zarówno dla klientów firmy jak i osoby obsługującej system CMS oraz mobilność układu WWW.

Zobacz online

Top